Více o nás a PrestaShopu

Podívejte se, co děláme 🙂
prestashop autorizovaná podpora

Více než 11 let zkušeností s PrestaShopem

Oficiální PrestaShop partner

PrestaShop instalujeme, nastavujeme, programujeme, ladíme, malujeme a lámeme více než 11 let. Na této platformě také provozujeme známé internetové služby. V oblasti IT profesionálně podnikáme více než 22 let, od doby, kdy byl internet ještě v plenkách :-)

Co nabídeme navíc oproti konkurenci?

1Presta je autorizovaný PrestaShop partner . Jsme v přímém spojení s mateřským PrestaShopem ve Francii a jejich developery. Naši programátoři pravidelně absolvují školení a trénink zakončený PrestaShop certifikátem.

Naše služby

Správa, podpora a hosting PrestaShopu

Používáme kvalitní servery s velkým výkonem optimalizovaným pro PrestaShop e-commerce řešení. Náš specializovaný server je umístěn v OVH datacentru zaručujícím nejvyšší úroveň bezpečnosti – právě bezpečnost je naším nejvyšším zájmem! Prioritou služeb 1Presta.cz je kvalitní správa a podpora PrestaShopů našich zákazníků, hosting je přidanou hodnotou k těmto službám.

Programování a kódování PrestaShopu

Smíme hrdě říci, že v programování a kódování PrestaShopu jsme jedničky. Pro naše PrestaShop programátory a kodéry je váš problém nebo řešení na míru hračkou, se kterou si rádi s úsměvem na tváři poradí – stává se radostí pro jedno odpoledne 😉.

Grafické služby a šablony pro Prestashop

Naši PrestaShop grafici a  designéři jsou sebevědomí profesionálové připraveni navrhnout vám řešení na míru, nebo přizpůsobit PrestaShop šablony dle vašeho přání. S PrestaShopem či jinými e-commerce platformami mají několikaleté zkušenosti.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x