PrestaShop Hosting

Pro váš Prestashop zajistíme hosting na míru. Disponujeme vlastním dedikovaným serverem s obrovským výkonem, který leží v samotném srdci evropského internetu, v jednom z největších datacenter ve Francii na síti OVH. O hardware a konektivitu se starají OVH specialisté, software a provoz služeb zajišťuje náš Linuxový specialista. Server je tedy pod dvojitým dohledem 24/7.

Více info o hostingu pro PrestaShop

Server je speciálně vyladěn pro eshop PrestaShop a dále jsou prostředky a nastavení editovány podle vašich specifických požadavků. Na našem serveru provozujeme jak standartní PrestaShop webové a mailové služby, tak i vyhrazené VPS servery. Na serveru probíhá 2x zálohování a je speciálně chráněn proti DDOS útokům. Právě bezpečnost vašich dat je naší prioritou.

Výhodou oproti konkurenci je, že váš PrestaShop hosting je spravovaný námi (managed), nemusíte se tedy o nic starat - složitě řešit administraci hostingu, nastavení domény, FTP, databázi, tedy neděláte nic čemu nerozumíte 😊. Nemusíte porovnávat tabulky a parametry hostingu, kterým nerozumíte. Nejvhodnější hosting vám doporučíme na základě parametrů vašeho PrestaShopu. U tarifů tedy záměrně neuvádíme parametry, protože hosting je speciálně zvolen a nastaven podle potřeb vaší PrestaShop aplikace. Navíc pro celé vaše PrestaShop řešení máte jednoho poskytovatele, nemusíte tedy zjišťovat kdo, nebo co je příčinou nefunkčnosti vašeho Prestashopu.


Cena hostingu pro PrestaShop

BASIC

295 Kč měs.

2 hod podpory ročně

HTTPS: ANO

Vyladěný prestashop hosting

E-maily a doména v ceně: ANO

Obnovení ze zálohy: ANO

PROFI

495 Kč měs.

3 hod podpory ročně

HTTPS: ANO

Vyhrazený prestashop hosting vhodnější pro náročnější projekty.

E-maily a doména v ceně: ANO

Obnovení ze zálohy: ANO

VPS server

od 1 495 Kč / měs.
3 hod podpory v ceně

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x