Prestashop šablona Python

Prestashop šablona Python

Prestashop Python šablona bsahuje 6 domovských stránek, takže je vhodná pro všechny obchody s módními obchody, obchody s obuví, obchody s dámským oblečením, klobouky a multistory. Téma Pythonu je moderní, čisté a profesionální, přichází s mnoha užitečnými funkcemi. Šablona vypadá úžasně na všech typech obrazovek a zařízení. Více skinů ve výchozím nastavení. Podpora barevných motivů. Podporuje více možností rozložení, konfigurovaných v rámci back-office. Snadné přidání vlastního html modulu prostřednictvím Manage Widget Module Snadná změna barvy, šířky šablony pomocí modulu Theme Control Panel. Podpora překladu souborů v rodném jazyce. Plně kompatibilní IE8 +, Firefox 2+, Firefox 3, Flock 0.7+, Netscape, Safari, Opera 9.5, Chrome.

Prestashop verze: 1.6.1.1.9
Kompatibilní s: Prestashop 1.6.1.x

Máte otázku ohledně této Prestashop šablony?

Kontaktujte nás níže či na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Naši experti vám rádi pomohou.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho a objednejte nyní…

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x