Lokalizace a daně podle PrestaShopu

Prestashop, téměř dokonalý eshop

prestashop daňová pravidla

Pokročilý sledovací systém PrestaShopu může odhalit, kde se nachází zákazník a výpočítat daně nebo nastavit akce stanovené obchodníkem. Dále lze nakonfigurovat směnné kurzy a nechat zákazníky vybrat svou preferovanou měnu.

Všechny funkce lokalizace/daní v Prestashopu

prestashop formát adresy

Formát adresy podle země

Váš obchod může získat zákazníky ze všech koutů světa a prostřednictvím PrestaShopu lze přizpůsobit formát adresy každé země. Tím se zabrání zmatkům mezi zákazníky a informuje je o správném místě dodání produktů.

prestashop měny

Neomezené měny

Přijímejte všechny měny, které potřebujete, ve vašem obchodu pomocí lokalizačních údajů nebo nastavení měn dle vašeho výběru. PrestaShop vám umožní vytvořit neomezený počet měn, které se zobrazí ve vašem obchodě.

prestashop jednotky

Jednotky podle zvolené země

Hmotnost, rozměr, objem a vzdálenost: tyto jednotky jsou nezbytné pro správné označení produktu a pro informace o balení zásilky pro dopravce. Zvolte pro danou zemi v Prestashopu ty správné údaje, aby vaši zákazníci rozměrům snadno porozuměli. Jednotky můžete prohlížet a upravovat na stránce Lokalizace v sekci „Místní jednotky“.

Synchronizace měnových rozdílů

Zajistěte, aby vaše ceny byly vždy podle aktuálního měnového kurzu. Pouze jediným kliknutím synchronizujete všechny ceny dle denního kurzu… 😀

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x