Platby v PrestaShopu

Presta, téměř dokonalý eshop

PrestaShop je integrován s řadou platebních možností a obchodník si může vybrat požadovanou formu platby jediným kliknutím. Tak si můžete být jisti, že všichni zákazníci rádi zaplatí a zároveň dostanou veškeré informace spojené s platbou.

payments-1

Všechny funkce plateb

payments-2

Platba kreditní kartou, šekem, bankovním převodem a další (neomezeně)

Každá země má svou vlastní platební preferenci a to je důvod, proč je PrestaShop otevřen různým platebním metodám. PrestaShop přichází s mnoha moduly integrovanými v každé verzi zdarma, lze samozřejmě také vybrat další platební moduly z PrestaShop obchodu.

Daně se automaticky konfigurují podle země, státu a krajů

Daně mohou být komplikované, což je důvod proč PrestaShop zajišťuje jejich snadné nastavení. PrestaShop stanovuje daňová pravidla a pokyny podle dané země. Žijete-li ve Spojených státech, vypočítává PrestaShop daně z prodeje. U obchodů v Kanadě konfiguruje PrestaShop federální a provinční daně.

payments-3

payments-5

Platba nastavena podle měny

PrestaShop umožní minimalizovat transakční poplatky výběrem platebního modulu pro každou měnu zvlášť. Jelikož každá země má vlastní preferenci pro platbu, zákazníci to  jistě ocení a tím zároveň zvýšite důvěru ve váš obchod.

Promo akce

Marketingové kampaně může být často obtížné vytvořit. Ale s PrestaShop v 1.6 nebyla podpora produktů v katalogu nikdy jednodušší. Každý obchodník nyní může vybrat a stanovit zvláštní pravidla pro všechny položky v katalogu. Například se můžete rozhodnout, kdy se má spustit a zastavit individuální sleva výrobků. Tím můžete zvýšit míru konverze / tržby a spravovat staré zásoby.

payments-5