Platby v PrestaShopu

Prestashop, téměř dokonalý eshop

platby prestashop

PrestaShop je integrován s řadou platebních možností a obchodník si může vybrat požadovanou formu platby jediným kliknutím. Tak si můžete být jisti, že všichni zákazníci rádi zaplatí a zároveň dostanou veškeré informace spojené s platbou.

Všechny funkce plateb v Prestashopu

platba kartou prestashop

Platba kreditní kartou, bankovním převodem a další (neomezeně)

Každá země má svou vlastní platební preferenci a to je důvod, proč je PrestaShop otevřen různým platebním metodám. PrestaShop přichází s mnoha moduly integrovanými v každé verzi zdarma, lze samozřejmě také vybrat další platební moduly z PrestaShop obchodu.

dph prestashop

Daně se automaticky konfigurují podle země, státu a krajů

Daně mohou být komplikované, což je důvod proč PrestaShop zajišťuje jejich snadné nastavení. PrestaShop stanovuje daňová pravidla a pokyny podle dané země. Žijete-li ve Spojených státech, vypočítává PrestaShop daně z prodeje. U obchodů v Kanadě konfiguruje PrestaShop federální a provinční daně.

Platba nastavena podle měny

PrestaShop umožní minimalizovat transakční poplatky výběrem platebního modulu pro každou měnu zvlášť. Jelikož každá země má vlastní preferenci pro platbu, zákazníci to  jistě ocení a tím zároveň zvýšite důvěru ve váš obchod.

prestashop akce slevy

Promo akce

Marketingové kampaně může být často obtížné vytvořit. Ale s PrestaShop v 1.6 nebyla podpora produktů v katalogu nikdy jednodušší. Každý obchodník nyní může vybrat a stanovit zvláštní pravidla pro všechny položky v katalogu. Například se můžete rozhodnout, kdy se má spustit a zastavit individuální sleva výrobků. Tím můžete zvýšit míru konverze / tržby a spravovat staré zásoby.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x