Statistiky a reporty PrestaShop

Prestashop, téměř dokonalý eshop

Analytika Prestashopu

Prestashop analytika

Reporting je klíčem ke sledování a optimalizaci výkonu Prestashopu. Obchodníci mohou sledovat prodeje a návštěvnost, aby případně zvýšili či zlepšili svou nabídku a zjistili svá slabá místa.

Všechny funkce statistik, analytiky a reportů

Sledování návštěvnosti v Prestashopu

Sledujte návštěvníky Prestashopu

Zjistěte, co vaši návštěvníci hledají, a odkud pocházejí. PrestaShop poskytuje výkonné statistické nástroje, které vám umožní identifikovat profily zákazníků, sledovat je na stránkách, jaké kategorie a produkty vyhledávají.

Profily zákazníků v Prestashopu

Prohlížejte profily zákazníků

Sledování provozu vašeho Prestashopu je skvělé; vědět, kdo jsou vaši zákazníci je ještě lepší! Díky demografii přizpůsobíte produkty ke spokojenosti zákazníka. Prohlédněte si jejich věk, pohlaví, oblíbené produkty a další parametry.

Prestashop objednávky

Sledujte objednávky a prodeje

Sledujte všechny objednávky a celkový prodej přímo z administrace PrestaShopu. Zjistěte, který den byl úspěšný a který naopak ne. Podle zjištěných údajů přizpůsobte promo akce, slevy a produkty přímo ve své administraci. S PrestaShopem jednoduše zaznamenáváte váš úspěch v elektronickém obchodování.

Statistiky katalogu Prestashop Metrics

Statistiky Prestashop katalogu

Sledujte oblíbené produkty zákazníků díky vyspělým nástrojům ke sledování katalogových dat v PrestaShopu. Dále si můžete prohlédnout výkon vašeho obchodu. Všimněte si, jak moc zákazníka ovlivní popisek či fotka produktu. Jedním kliknutím můžete zkontrolovat své nejlepší prodeje a top kategorie.

Partnerské statistiky

Odkud vaši návštěvníci pocházejí? Kdo jsou vaši nejlepší referálové? Podívejte se na svůj provoz v kostce díky detailním grafům v Prestashop statistikách. To vám pomůže sledovat den po dni, který je na prodej nejsilnější a který nejslabší, a tak optimalizovat své nabídky odpovídajícím způsobem.

Přívětivé prostředí Prestashopu

Přívětivé prostředí PrestaShopu

S PrestaShopem získáváte kompletní, přizpůsobitelné a uživatelsky přívětivé prostředí, které zobrazuje všechny důležité informace o vašem internetovém obchodě, v reálném čase!

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x