Statistiky a reporty PrestaShop

Presta, téměř dokonalý eshop

Reporting je klíčem ke sledování a optimalizaci výkonu obchodu. Obchodníci mohou sledovat prodeje a návštěvnost, aby případně zvýšili či zlepšili svou nabídku a zjistili svá slabá místa.

analytics-1

Všechny funkce statistik, analytiky a reportů

localisation-2

Sledujte návštěvníky

Zjistěte, co vaši návštěvníci hledají, a odkud pocházejí. PrestaShop poskytuje výkonné statistické nástroje, které vám umožní identifikovat profily zákazníků, sledovat je na stránkách, jaké kategorie a produkty vyhledávají.

Prohlížejte profily zákazníků

Sledování provozu vašich stránek je skvělé; vědět, kdo jsou vaši zákazníci je ještě lepší! Díky demografii přizpůsobíte produkty ke spokojenosti zákazníka. Prohlédněte si jejich věk, pohlaví, oblíbené produkty a další parametry.

localisation-3

localisation-4

Sledujte objednávky a prodeje

Sledujte všechny objednávky a celkový prodej přímo z administrace PrestaShopu. Zjistěte, který den byl úspěšný a který naopak ne. Podle zjištěných údajů přizpůsobte promo akce, slevy a produkty přímo ve své administraci. S PrestaShopem jednoduše zaznamenáváte váš úspěch v elektronickém obchodování.

Statistiky katalogu

Sledujte oblíbené produkty zákazníků díky vyspělým nástrojům ke sledování katalogových dat v PrestaShopu. Dále si můžete prohlédnout výkon vašeho obchodu. Všimněte si, jak moc zákazníka ovlivní popisek či fotka produktu. Jedním kliknutím můžete zkontrolovat své nejlepší prodeje a top kategorie.

analytics-5

analytics-6

Partnerské statistiky

Odkud vaši návštěvníci pocházejí? Kdo jsou vaši nejlepší referálové? Podívejte se na svůj provoz v kostce díky detailním grafům v Prestashop statistikách. To vám pomůže sledovat den po dni, který je na prodej nejsilnější a který nejslabší, a tak optimalizovat své nabídky odpovídajícím způsobem.

Přívětivé prostředí PrestaShopu

S PrestaShopem získáváte kompletní, přizpůsobitelné a uživatelsky přívětivé prostředí, které zobrazuje všechny důležité informace o vašem internetovém obchodě, v reálném čase!

analytics-7