Klientský účet v Prestashopu

Prestashop, téměř dokonalý eshop

Prestashop uživatelský účet

Spokojenost zákazníka je klíčem k udržení jeho věrnosti a prodeje po celý rok. Poskytněte zákazníkům jednoduchou a rychlou objednávku ve vašem Prestashopu prostřednictvím vlastního osobního účtu.

Všechny funkce klientského účtu v Prestashopu

kompletní uživatelský účet prestashop

Kompletní uživatelský účet

Každý registrovaný uživatel si může vytvořit svůj vlastní zákaznický účet, kompletní s vlastními přepravními preferencemi, s více fakturačními adresami a schopností sledovat stávající objednávky vytvořené ve vašem Prestashopu.

zprávy prestashop

Možnost posílat zprávy přes osobní účet

Díky zákaznickému účtu má každý uživatel možnost komunikovat s majitelem Prestashopu. Zákazník tak může odesílat zprávy týkající se objednávek, platby, dopravy nebo čehokoliv jiného.

Vrácení produktu

Pokud se zákazník rozhodne vrátit zboží, které zakoupil prostřednictvím webu, RMA systém PrestaShopu umožní jak obchodníkovi, tak zákazníkovi vyřešit tuto situaci krok za krokem ke vzájemné spokojenosti.

Prestashop B2B

Business to Business

PrestaShop nyní nabízí nové B2B rozhraní, které umožňuje nákup, prodej zboží a služeb mezi podniky jednoduše a efektivně. Díky této nové funkci můžete sledovat všechny vaše B2B prodeje a zvládnout každý aspekt vašeho online obchodu.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x