Doprava v PrestaShopu

Prestashop, téměř dokonalý eshop

doprava prestashop

PrestaShop umožňuje nastavit různé dopravce včetně jejich specifických nastavení. Navíc zákazníka sám informuje o poplatcích, hmotnosti, přepravních omezeních a mnoha dalších faktorech.

Všechny funkce dopravy

sleva dopravy prestashop

Přepravní slevy

Zákazník je vždy potěšen, jestliže je doprava zdarma. Přepravní poplatky můžete nastavit buď procentuálně, fixně, případně se slevou nad určitou částku. Lze také nabídnout slevy podle místa určení nebo hmotnosti. Zákazníci pak budou moci objednat bez váhání.

doprava podle hmotnosti prestashop

Poplatky podle ceny nebo hmotnosti

Poplatky za přepravu jsou vypočteny přesně tak, jak si budete jen přát, protože je lze nastavit v závislosti na ceně nebo hmotnosti produktů. Pro každého dopravce, se kterým pracujete, lze nastavit konkrétní ceny, tudíž vždy budete nabízet nejvýhodnější ceny za přepravu.

Odlišná fakturační adresa od dodací

PrestaShop umožňuje zákazníkům nastavit různé adresy – fakturační a dodací. Pak mohou snadno zasílat nakoupené produkty jako dárky.

doprava do zahraničí prestashop

Neomezené možnosti dopravy a destinací

Ve vašem obchodu od PrestaShopu nastavíte tolik dopravců, kolik jen budete chtít. Destinace jsou také neomezené, tudíž lze mít libovolný počet zón a prodávat po celém světě!

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x