Správa eshopu

Téměř dokonalý eshop :-)

Správa eshopu

Administrace PrestaShopu je snadná. Podnikatelé si nyní mohou sami editovat obsah, upravovat zobrazení produktu na stránce, změnit jazyk a to celé v jedné administraci PrestaShopu

managment-1

Všechny funkce správy eshopu

managment-2

Oprávněný přístup a uživatelé

Dle potřeby vytvořte libovolný počet uživatelů  s konkrétními oprávněními stanovenými pro každého uživatele zvlášť. Možná, že chcete, aby uživatel mohl upravovat pouze produkty nebo mohl zobrazovat statistiky objednávek. PrestaShop Vám toto pokročilé nastavení umožňuje. Tato funkce vytváří bezpečný eshop a zároveň poskytne přístup těm, kteří ho potřebují.

Plně přizpůsobitelný design pomocí šablon

PrestaShop je dodáván s velkou základnou šablon, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Všechny šablony jsou zcela přizpůsobitelné od A do Z. V naší nabídce jsou 2 šablony zdarma. Chcete ještě více? Nabízíme řadu moderních, exkluzivních šablon za poplatek. V závislosti na vašem oboru nebo preferenci designu si můžete jednoduše vybrat.

managment-3

managment-4

Přizpůsobte si své logo na fakturu, favicon a záhlaví

Ujistěte se, že váš eshop graficky koresponduje s Vaší společností a zanechá trvalý dojem v mysli zákazníka. Nahrajte své logo a použijte jej pro záhlaví, faktury a favicon.