Správa eshopu Presta

Presta, téměř dokonalý eshop

Administrace PrestaShopu je snadná. Podnikatelé i ostatní uživatelé si nyní mohou sami editovat obsah, upravovat zobrazení produktu na stránce, změnit jazyk a to celé v jedné administraci PrestaShopu.

managment-1

Všechny funkce správy eshopu

managment-2

Oprávněný přístup a uživatelé

Dle potřeby vytvoříte libovolný počet uživatelů s konkrétními oprávněními stanovenými pro každého uživatele zvlášť. Možná, že chcete, aby uživatel mohl upravovat pouze produkty nebo mohl zobrazovat statistiky objednávek. PrestaShop vám toto pokročilé nastavení umožňuje. Tato funkce vytváří bezpečný eshop a zároveň poskytne přístup těm, kteří ho potřebují.

Plně přizpůsobitelný design pomocí šablon

PrestaShop se dodává s velkou základnou šablon, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Všechny šablony jsou zcela přizpůsobitelné od A do Z. V naší nabídce jsou 2 šablony zdarma. Chcete ještě více? Nabízíme řadu moderních, exkluzivních šablon za poplatek. V závislosti na vašem oboru nebo preferenci designu si můžete jednoduše vybrat.

managment-3

managment-4

Přizpůsobte si své logo na fakturu, favicon a záhlaví

Ujistěte se, že váš eshop graficky koresponduje s vaší společností a zanechá trvalý dojem v mysli zákazníka. Nahrajte své logo a použijte jej pro záhlaví, faktury a favicon.