Marketing s PrestaShopem

Prestashop, téměř dokonalý eshop

prestashop marketing

PrestaShop nabízí celou řadu marketingových a propagačních nástrojů. Úspěšný obchodník je klíčem k růstu, proto PrestaShop zajišťuje efektivní marketingové nástroje vedoucí k úspěšnému online obchodování.

Všechny funkce marketingu PrestaShopu

prestashop emailing

Automatické zákaznické e-maily

Držet krok s přáním vašich zákazníků je důležité pro získání věrnosti značce. Díky výkonným PrestaShop modulům můžete posílat automatické e-maily a slevy podle různých kritérií. Rozhodněte se pro odesílání e-mailů na základě nákupního košíku nebo bestsellerů. Můžete poslat promo na produkty, které souvisejí s jejich minulým nákupem, vaši zákazníci to jistě uvítají.

prestashop newsletter

Odběr novinek

Tento modul dovoluje zákazníkům přihlášení do vašeho e-mailing listu, který pak můžete použít pro odesílání novinek, promo akcí, slev, aj.

Věrnostní program v Prestashopu

Nabídněte odměny vašim zákazníkům! Věrnostní program PrestaShopu umožňuje přiřadit body za nákup jakéhokoli produktu. Tyto body lze pak převést do skutečných slev. V administraci nastavíte hodnotu jednoho bodu a minimální částku pro využití slevy.

prestashop prohlédnuté zboží

Naposledy prohlížené zboží

Připomeňte svým návštěvníkům, které produkty naposledy zobrazili tím, že na vašem webu povolíte blok „Poslední zobrazené produkty“. Tím se zobrazí jejich naposledy zobrazené položky a tak se mohou vracet k oblíbeným produktům ve vašem obchodu.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x