Správa eshopu Presta

Prestashop, téměř dokonalý eshop

správa administrace prestashopu

Administrace PrestaShopu je snadná. Podnikatelé i ostatní uživatelé si nyní mohou sami editovat obsah, upravovat zobrazení produktu na stránce, změnit jazyk a to celé v jedné administraci PrestaShopu.

Všechny funkce správy Prestashopu

Prestashop - Oprávněný přístup a uživatelé

Oprávněný přístup a uživatelé

Dle potřeby vytvoříte libovolný počet uživatelů s konkrétními oprávněními stanovenými pro každého uživatele zvlášť. Možná, že chcete, aby uživatel mohl upravovat pouze produkty nebo mohl zobrazovat statistiky objednávek. PrestaShop vám toto pokročilé nastavení umožňuje. Tato funkce vytváří bezpečný eshop a zároveň poskytne přístup těm, kteří ho potřebují.

prestashop šablony

Plně přizpůsobitelný design pomocí šablon

PrestaShop se dodává s velkou základnou šablon, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Všechny šablony jsou zcela přizpůsobitelné od A do Z. V naší nabídce jsou 2 šablony zdarma. Chcete ještě více? Nabízíme řadu moderních, exkluzivních šablon za poplatek. V závislosti na vašem oboru nebo preferenci designu si můžete jednoduše vybrat.

prestashop logo favicon změna

Přizpůsobte si své logo na fakturu, favicon a záhlaví

Ujistěte se, že váš eshop graficky koresponduje s vaší společností a zanechá trvalý dojem v mysli zákazníka. Nahrajte své logo a použijte jej pro záhlaví, faktury a favicon.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x