Prestashop na míru.
Více o tvorbě e-shopu od 1Presta

Co je to PrestaShop

PrestaShop je moderní, přehledné a variabilní řešení pro e-shop na míru. Jeho modulárnost umožňuje přípravu internetového obchodu podle individuálního zadání a přizpůsobení potřebám jakéhokoli podnikání. Hodí se do českého prostředí, pro malé i velké e-shopy. Jeho úpravy i správa jsou levnější než u konkurenčních systémů, neboť se jedná o open source program, který je v základu zdarma.

prestashop na míru
administrace prestashopu

Ovládání a funkce PrestaShopu

Administrace PrestaShopu dovoluje intuitivní ovládání e-shopu včetně nastavení přístupových práv, výběru šablony či editace obsahu. Snadno lze provést veškeré důležité úkony související s chodem e-shopu jako úpravu popisků produktů, zobrazení jejich množství skladem a upload na Amazon či eBay, hromadné nastavení slevy a změny atributů, neomezené nahrávání fotografií, nabídku souvisejících výrobků (Cross Selling) zákazníkům a řadu dalších.

O společnosti 1Presta

Jsme autorizovaným partnerem PrestaShopu v České republice a na Slovensku. Působíme v Praze, Ostravě, po celé ČR a střední Evropě. Každý náš PrestaShop programátor je certifikovaný specialista. S PrestaShopem máme dlouholeté zkušenosti. Naší vizitkou jsou pozitivní reference zákazníků a rostoucí tržby e-shopů (CleverMinds, HavlikovaApoteka, Kara, Noise.kitchen, Timeout).

oficiální partner prestashop
1presta

Naše služby

Pomůžeme vám z PrestaShopu vytvořit výkonný nástroj pro váš byznys, se kterým budete spokojeni vy i vaši zákazníci.

Přechod od konkurence – převedeme váš e-shop na platformu PrestaShop včetně důkladného zálohování dat, aby přesun proběhl bez problémů.
PrestaShop hosting – naše výkonné servery jsou uložené v jednom z největších datových center Evropy a připojeny přímo k páteřní síti. Zajišťují rychlé načítání e-shopu a funkčnost bez výpadků.
Tvorba a programování PrestaShopu – naši programátoři e-shop upraví na míru jakémukoliv podnikání. Přizpůsobí jednotlivé funkce, aby zákazníci bez problému našli a koupili jakýkoli produkt.
PrestaShop grafika – uživatelsky přívětivý design e-shopu, desítky unikátních šablon pro PrestaShop a responzivní zobrazení pro mobilní telefony přispějí k tomu, že zákazníci se budou rádi vracet.
PrestaShop modulypraktické moduly si poradí s GDPR, ukládáním cookies, napojením e-shopu na platební brány, dobírkou podle dopravců či automatickým generováním zálohových faktur, dodacích listů, dobropisů a dalších dokumentů dle české legislativy.
Optimalizace pro vyhledávače – naši SEO specialisté se postarají o efektivní zdroj návštěvnosti díky zobrazování e-shopu co nejvýše při hledání klíčových slov na vyhledávačích (Google, Seznam).
Technická podpora – jsme neustále připraveni svižně vyřešit jakýkoli problém či poruchu PrestaShopu, abyste mohli co nejrychleji začít znovu prodávat.
Správa PrestaShopu – naši certifikovaní PrestaShop specialisté zajistí správu a bezchybný chod vašeho elektronického obchodu.

Blog a sociální sítě

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás – zavolejte nám, napište nám, komunikujte s námi na sociálních sítích (Facebook, Instagram). Na našem blogu najdete jeden z neucelenějších souborů informací o PrestaShopu, online marketingu, optimalizaci pro vyhledávače a provozování e-shopu. Provozujeme také YouTube kanál s mnoha názornými video návody.

kontakt prestashop

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x