Podívejte se na funkce eshopu Presta

Presta, téměř dokonalý eshop

Řízení produktů

Administrace PrestaShopu nabízí dynamické spravování seznamu produktů bez ohledu na to, zda máte jeden produkt či tisíce. Díky skvělému administrativnímu rozhraní aktualizujete kompletní inventář jediným kliknutím. Rychlé nastavení atributů, třídění produktů, nastavení množstevních slev a správa produktů nebyly nikdy jednodušší.    

catalog-1

Všechny funkce řízení produktu

catalog-2

Řízení zásob

Můžete efektivně řídit, nahrávat a aktualizovat celou sadu produktů. Snadno – jedním kliknutím – provedete změny atributů hromadně, nebo jednotlivě. Eshop Prestashop je vybaven funkcí, která umožňuje jednoduché nahrání dodavatelského seznamu produktů. Stačí sledovat, jak vaše online podnikání jen a jen vzkvétá :)  

Nahrávání produktů na eBay a další portály

Vytvořte nový prodejní kanál, jehož součástí je možnost vkládání vašich produktů na další prodejní portály, jako je eBay, Amazon, Google Shopping, a další. Nejen, že vám tato funkce umožní kontakt s větším počtem potenciálních zákazníků, ale dále zlepšuje hodnocení vyhledávačů. PrestaShop je integrován s eBay, pro další portály lze využít dostupné Prestashop moduly.

catalog-3

catalog-4

Vyberte množství zobrazených produktů na stránce

Vyberte množství produktů, které se zobrazí na stránce, a také zobrazování popisků u daného produktu. Prestashop administrace umožňuje uživateli snadno povolit nebo zakázat zobrazení určitých zpráv, které by neměly být viditelné. Lze také přizpůsobit atributy jednotlivých produktů a rozhodnout o jejich zobrazení.

Cross Selling

Cross Selling nabízí zákazníkům produkty nebo služby, které spolu navzájem souvisejí. Tím dosáhnete větší nabídky a lepší propagace vašich výrobků zákazníkovi. Cross Selling zvyšuje míru konverze a ukazuje rozmanitost vašich výrobků či služeb.

catalog-5

catalog-6

Prodáváme stahovatelné produkty

Prodáváte stahovatelné produkty, jako je software, hudba, obrázky nebo filmy? Pomocí PrestaShopu máte možnost dosáhnout lepší správy těchto produktů, počínaje možností jejich zobrazení v rámci popisu výrobku, až po možnost stažení, jakmile bude prodej dokončen.