Zabezpečení PrestaShopu

Presta, téměř dokonalý eshop

Ujistěte své zákazníky o bezpečnosti nakupování online. Zabezpečené připojení je rozhodující pro přijímání plateb. PrestaShop je vybaven vším, co obchodník musí mít, aby byl bezpečný, včetně PCI SSL shody.

security-1

Všechny vlastnosti zabezpečení

security-2

Soulad s PCI

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DDS) je soubor požadavků, které mají zajistit to, že všechny společnosti, které zpracovávají kreditní karty, udržují bezpečné prostředí. Jsou navrženy tak, aby zajistily bezpečné přijímání a ukládání informací o kreditní kartě. PrestaShop je PCI kompatibilní se všemi normami a předpisy.

SSL Certifikace

Secure Sockets Layer (SSL) je kryptografický protokol, který poskytuje bezpečný způsob komunikace přes internet. Ten se používá k odeslání formuláře s údaji, zejména s daty z Pokladny, jako jsou například informace o kreditní kartě z webové stránky do platebního procesoru. To je zásadní při online obchodování.

security-3

security-4

Zabezpečená administrace

Bezpečnost je velmi důležitá! Prestashop administrace má velice přísná bezpečnostní pravidla a poskytuje bezpečný přístup k vašim datům. Přihlášení, heslo, šifrování a URL je známo pouze vám!

Heslo a šifrování cookie

Hesla vaše i vašich zaměstnanců jsou uložena v zašifrované databázi, stejně jako vaši zákazníci a jejich cookies. Cílem je zajistit maximální bezpečnost.

security-5