SEO v eshopu Presta

Prestashop, téměř dokonalý eshop

prestashop seo

Jedna z nejlepších forem marketingu je SEO – search engine optimization/marketing. Optimalizuje stránky a zajišťuje lepší pozice ve vyhledávačích. Optimalizací Prestashopu na vyhledávané klíčové slovo lze dosáhnout zobrazení vašich stránek na předních pozicích vyhledávačů! Objevte neomezené možnosti se zvýšeným on-line provozem.

Všechny možnosti nastavení SEO v Prestashopu

nastavení seo prestashop

Přátelský k vyhledávačům

PrestaShop kombinuje všechny funkce potřebné pro zlepšení S.E.O. Od meta tagů po přátelské URL adresy – optimalizuje váš obchod a uvidíte nárůst návštěv bez nutnosti externích odkazů.

hezké url adresy prestashop

Přátelské url adresy

PrestaShop umožňuje vytvářet vlastní přátelské URL adresy. Aby se cílení návštěvníci dostali přímo na produkt, umístěte klíčová slova do URL adresy. Pokud zákazník vyhledává konkrétní název produktu, šance, že nalezne vaše stránky ve vyhledávačích, se zvyšuje – a tím i návštěvnost webu.

google mapa stránek prestashop

Google mapa stránek

PrestaShop obsahuje modul pro přidání mapy webu. Google pak může procházet vaše stránky na denní bázi, uchovávat informace a poté odeslat data do vyhledávače pro vylepšení pozice.

meta titulek prestashop

Meta informace o produktech a kategoriích

Meta popisy a meta klíčová slova se používají k optimalizaci stránek pro zvýšení viditelnosti a pořadí ve vyhledávačích. Díky klíčovým slovům a popisům ve vyhrazených polích v administraci PrestaShopu bude váš obchod stoupat ve vyhledávačích neustále.

automatická mapa stránek prestashop

Automaticky generovaná mapa stránek

Získejte případný postup rychleji! PrestaShop vám umožní vytvořit vlastní mapu stránek automaticky v závislosti na obsahu vašeho obchodu. Poté mapu stránek pošle na Google a další vyhledávače, aby bylo možné všechny vaše produkty, kategorie a stránky snadno vyhledat.

Začněte s vaším eshopem Presta
právě teď !

Pojďme společně do toho
objednejte nyní…

Newsletter

Kontakt
  • +420 775 708 112
    +420 703 438 069
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

prestashop partner
© Copyright 1Presta.cz – Všechna práva vyhrazena | Správa Prestashopu

Slavíme 11 let: sleva 1 100 Kč!

Vyplňte telefonní číslo a e-mail a získejte slevu 1 100 Kč na všechny naše služby 😊. Náš specialista vás bude kontaktovat obratem.

x