SEO v eshopu Presta

Presta, téměř dokonalý eshop

Jedna z nejlepších forem marketingu je SEO – search engine optimization/marketing. Optimalizuje stránky a zajišťuje lepší pozice ve vyhledávačích. Optimalizací eshopu Presta na vyhledávané klíčové slovo lze dosáhnout zobrazení vašich stránek na předních pozicích vyhledávačů! Objevte neomezené možnosti se zvýšeným on-line provozem.

seo-1

Všechny možnosti nastavení S. E. O.

seo-2

Přátelský k vyhledávačům

PrestaShop kombinuje všechny funkce potřebné pro zlepšení S.E.O. Od meta tagů po přátelské URL adresy – optimalizuje váš obchod a uvidíte nárůst návštěv bez nutnosti externích odkazů.

Přátelské url adresy

PrestaShop umožňuje vytvářet vlastní přátelské URL adresy. Aby se cílení návštěvníci dostali přímo na produkt, umístěte klíčová slova do URL adresy. Pokud zákazník vyhledává konkrétní název produktu, šance, že nalezne vaše stránky ve vyhledávačích, se zvyšuje – a tím i návštěvnost webu.

seo-3

seo-3

Google mapa stránek

PrestaShop obsahuje modul pro přidání mapy webu. Google pak může procházet vaše stránky na denní bázi, uchovávat informace a poté odeslat data do vyhledávače pro vylepšení pozice.

Meta informace o produktech a kategoriích

Meta popisy a meta klíčová slova se používají k optimalizaci stránek pro zvýšení viditelnosti a pořadí ve vyhledávačích. Díky klíčovým slovům a popisům ve vyhrazených polích v administraci PrestaShopu bude váš obchod stoupat ve vyhledávačích neustále.

seo-4

seo-5

Automaticky generovaná mapa stránek

Získejte případný postup rychleji! PrestaShop vám umožní vytvořit vlastní mapu stránek automaticky v závislosti na obsahu vašeho obchodu. Poté mapu stránek pošle na Google a další vyhledávače, aby bylo možné všechny vaše produkty, kategorie a stránky snadno vyhledat.